Posadzka wylewka anhydrytowa naturalna, ekologiczna

wylewka anhydrytowa naturalna ekologiczna

Coraz częściej na rynku można usłyszeć informację o wylewkach anhydrytowych naturalnych i innych cudach… niestety firmy przekazują informacje, które mijają się z prawdą. Nie ma możliwości, aby wylewka anhydrytowa była w 100% naturalna, ale oczywiście może być ekologiczna, na co każdy z producentów czy wykonawców powinien mieć odpowiednie dokumenty! Dlatego przez wyborem materiału wystarczy poprosić o atest higieniczny wylewki.

Nasza firma pracuje tylko i wyłącznie w oparciu o materiał, który nie tylko posiada potwierdzony atest higieniczny, ale również cenioną na rynku NAGRODĘ GREEN BUILDING AWARDS, mowa oczywiście o wylewce anhydrytowej Anhylevel, którą wykonujemy z powodzeniem od lat!

wylewka anhydrytowa anhylevel

Green Building Awards to organizowany po raz szósty przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) konkurs, który promuje innowacyjne rozwiązania dla budownictwa ekologicznego. W kategorii Green Product of the Year nagrodzono rozwiązanie CEMEX “Efektywny Duet” czyli pakiet łączący izolację z pianobetonu INSULARIS PIANO z posadzkami anhydrytowymi ANHYLEVEL.

Pianobeton INSULARIS PIANO zapewnia idealną izolację cieplną pod posadzki, a wylewka anhydrytowa ANHYLEVEL to znakomity materiał do stosowania na ogrzewanie podłogowe.

Poniżej atest higieniczny wylewki anhydrytowej CEMEX Anhylevel.

wylewka anhydrytowa atest higieniczny