Marzy Ci się ogrzewanie podłogowe, ale boisz się dużego remontu?

termolit ogrzewanie frezowane

Chcesz pozbyć się grzejników, ale na samą myśl o kuciu podłogi, wszechobecnym bałaganie, kosztach i remoncie, który trwa w nieskończoność - przechodzą Cię dreszcze?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! To koniec Twoich rozterek! Skorzystaj z naszej oferty, a my - 
w maksymalnie krótkim czasie wyposażymy Twoje wnętrza w ogrzewanie podłogowe frezowane Termolit!

I to niezależnie od tego, czy kupiłeś swój dom lub mieszkanie od dewelopera, czy też z rynku wtórnego - zdążysz jeszcze założyć podłogówkę! 😏

Jak to możliwe? Już tłumaczymy!

Wystarczy zastosować frezowanie pod ogrzewanie podłogowe od Termolit, które polega na tym, że przy użyciu specjalnej maszyny frezujemy w gotowej już wylewce rowki, w które następnie wkładamy rury do ogrzewania podłogowego. I... gotowe!

Jak głębokie są frezy? Mają zaledwie dwa centymetry! To niewiele, prawda? Ale wystarczająco dużo, by sprawnie przeciągnąć przez nie podłogówkę i zaoszczędzić Ci wielu kłopotów! 😎 Sam zobacz!

 • Unikniesz wielodniowego hałaśliwego skuwania posadzki, dzięki czemu nie zrazisz do siebie nowych sąsiadów.
 • Ograniczysz powstanie kłopotliwego gruzu, którego wywożenie dodatkowo kosztuje.
 • Nie będziesz musiał martwić się pyłem ze skuwanej wylewki – zaoszczędzisz czas i energię, które musiałbyś poświęcić na sprzątanie.
 • Nie będziesz musiał wykonywać nowej wylewki, która może być problematyczna do wykonania na małych powierzchniach i na wyższych piętrach

My siedzimy w tej branży na co dzień, ale też sami przechodziliśmy z ogrzewania grzejnikowego na podłogowe i... mamy sąsiadów! 😉

Z czystym sumieniem zapewniamy więc, że frezowanie pod ogrzewanie podłogowe ma naprawdę wiele zalet! 👌

Doskonale rozumiemy, że pewnie masz teraz całą masę obowiązków związanych z ekipą budowlaną, projektem, zamówieniami… tym bardziej dziękujemy, że poświęcasz swoją uwagę na ten artykuł! Przeczytanie go do końca zajmie Ci zaledwie 5 minut 😏, a może być dla Ciebie doskonałą inspiracją i furtką do podjęcia właściwych decyzji związanych z kluczowymi sprawami Twojego przyszłego lokum. W dalszej części dowiesz się….

Jaką metodą się posługujemy i na czym ona polega? Kto może mieć w swoim domu lub mieszkaniu ogrzewanie podłogowe frezowane Termolit? Jakie zalety ma ogrzewanie podłogowe? Dlaczego, wybierając naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze? Co wchodzi w skład naszej kompletnej usługi i ile ona kosztuje?

POZNAJ NASZ HIT: FREZOWANIE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE TERMOLIT 😎

frezowanie pod ogrzewanie podłogowe w domu

Metoda frezowania pod podłogówkę polega na tym, że w posadzce – która już jest w pomieszczeniu – wycinamy (frezujemy) rowki na głębokość ok. 2 cm. W te rowki wkładamy rurę ogrzewania podłogowego. Podłączamy co trzeba i… gotowe. Nic nie skuwamy i nic nie wylewamy na nowo.

Co jeszcze warto wiedzieć o ogrzewaniu podłogowym frezowanym TERMOLIT
 • nie obciąża dodatkowo stropów.
 • nie wpływa w żaden sposób na konstrukcje budynku.
 • nie zmienia wysokości podłogi.
 • montowane jest w wylewce, która jest już wykonana w danym pomieszczeniu.
 • Domy i mieszkania, w których mamy ogrzewanie podłogowe, podnoszą wartość nieruchomości.
 • Możesz zdecydować się na frezowanie pod ogrzewanie podłogowe, w poszczególnych pomieszczeniach Twojego domu lub mieszkania i zintegrować je z systemem grzewczym, który już masz.

OSZCZĘDNOŚCI Z FREZOWANIEM POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE TERMOLIT

Już od samego początku oszczędzasz z nami swój czas i pieniądze:

 • Oszczędzasz czas - montaż ogrzewania podłogowego metodą frezowania zajmuje nam maksymalnie kilka dni roboczych (przykładowo mieszkanie 50 m² wykonujemy w 3-5 dni).
 • Nie musisz obawiać się bałaganu - podczas frezowania w wylewce praktycznie nie wytwarzamy krążącego pyłu! Do frezarki podpinamy specjalny odkurzacz, który powstały pył umieszcza od razu w workach gotowych do wyniesienia. Nie ma mowy o bałaganie w pozostałych pomieszczeniach.
 • Szybciej ogrzewasz swój dom lub mieszkanie – wszystko dzięki rurom, które znajdują się tuż pod podłogą i na całej jej powierzchni.
 • Nie czekasz na dalsze etapy remontu. Jeśli chcesz, bezpośrednio po tym, jak zamontujemy Ci ogrzewanie podłogowe – możesz położyć na nim podłogę: płytki, panele, drewno, żywicę… Nie musisz czekać!
 • Ogrzewaniem sterujesz Ty. Bezprzewodowo! Sterowanie takim ogrzewaniem jest dużo prostsze, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Masz też możliwość sterowania bezpośrednio ze swojego smartfona!

GDZIE MOŻESZ ZROBIĆ FREZOWANIE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE?

Frezowanie pod ogrzewanie od Termolit sprawdza się w 99% pomieszczeń. Jest idealne wszędzie tam, gdzie jest już zrobiona wylewka. Montaż ogrzewania podłogowego frezowanego nie wymaga dodatkowych czynności budowlanych.

Podczas jego montażu nie musisz skuwać, ani podnosić poziomu podłogi, a to oznacza, że progi zostają na swoim miejscu!

Nie musisz też na nowo układać styropianów, robić nowej wylewki, podnosić poziomu podłogi, czekać na wyschnięcie posadzki jak w przypadku skuwania całości… Spora oszczędność czasu i pieniędzy, prawda?

Ogrzewanie podłogowe od Termolit, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, oszczędza Twój czas i pieniądze. A dodatkowo zwiększa komfort Twój i Twojej rodziny. Jest uniwersalnym rozwiązaniem i świetnie się sprawdzi się:

 • w nowym i starym budownictwie;
 • w mieszkaniach oraz domach jedno i wielorodzinnych.
 • w lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej
NOWE BUDYNKI
ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim

W 99% nowych budynków można wykonać frezowanie pod ogrzewanie podłogowe, bo idealnie współpracuje ono z ogrzewaniem miejskim, kotłem gazowym czy pompą ciepła! Najczęściej naszą usługę wybierają osoby, które właśnie odebrały mieszkanie lub dom od dewelopera.

KAMIENICE I STARSZE BUDOWNICTWO

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe polecamy również tym klientom, którzy mają w planach renowację lub modernizację mieszkań w kamienicach i starszym budownictwie. W 80% przypadków możemy zrobić ogrzewanie podłogowe w starszych budynkach, ale pod pewnymi warunkami!

Jakie warunki muszą być spełnione, żebyśmy mogli zamontować u Ciebie ogrzewanie podłogowe frezowane?

Dbamy o to, aby nasi klienci byli zachwyceni efektami naszej pracy i komfortem, jaki daje ogrzewanie podłogowe. Aby instalacja i użytkowanie ogrzewania podłogowego było na najwyższym poziomie, muszą być spełnione pewne warunki techniczne:

 • Frezowanie można zastosować w jastrychu cementowym (np. takim z miksokreta), anhydrytowym; nie zaleca się frezowania w betonie.
 • Chcesz ustalić, jaki rodzaj jastrychu masz w pomieszczeniach, w których chcesz zamontować ogrzewanie podłogowe? Nie ma problemu. Umów się z nami na próbne frezowanie.
 • Grubość jastrychu w pomieszczeniach musi wynosić min. 40 mm.
 • Pod wylewką musi występować IZOLACJA! Najlepiej styropian w grubości od 5cm.
 • Wylewka, którą frezujemy, musi mieć w obwodzie co najmniej 5 mm taśmę brzegową dylatacyjną.
Czy ogrzewanie podłogowe frezowane skazuje nas na ograniczony wybór materiału wykończeniowego?

Ogrzewanie podłogowe sprawdzi się równie dobrze przy płytkach, ale także przy wymagających okładzinach jak np. podłogi drewniane czy posadzki żywiczne, natomiast za każdym razem musisz pamiętać, żeby wybrać takiego producenta, którego materiał nadaje się do montażu na ogrzewanie podłogowe.

JAK WYGLĄDA W PRAKTYCE FREZOWANIE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE OD TERMOLIT

Jesteśmy firmą, która wykonała już kilka tysięcy m² posadzek i systemów grzewczych w Polsce spełniających nawet największe oczekiwania. Jakie dokładnie?

 • solidne materiały - bo wiemy, że wysoka jakość i nowoczesne urządzenia gwarantują trwałość,
 • dokładne ustalenia i koncepcja wykonawcza - bo tylko indywidualnie dostosowywane rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo ich użytkownikom,
 • gwarancja - bo jesteśmy pewni, że podczas każdego zlecenia dajemy z siebie 100%

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoja domowa przestrzeń była tworzona z głową - już od samej podłogi!

Chcesz mieć pewność, że zamontowany system będzie służył przez lata? Pamiętaj, że dużo korzystniej cenowo jest mieć wykończony dom lub mieszkanie od razu dobrze! Skorzystaj z pomocy najlepszych fachowców w kraju już dzisiaj!

Ponad 500 nowych Inwestorów rocznie w Polsce cieszy się z frezowania pod ogrzewanie podłogowe z Termolit i nie zamieniliby go na żadne inne.

Wybór Termolit to GWARANCJA, że Twoje ogrzewanie podłogowe będzie wykonane, w oparciu o nowoczesne technologie i doświadczenie. Jesteśmy firmą, która przez lata wykonywała ogrzewania podłogowe standardowe i wylewki anhydrytowe dedykowane na ogrzewania podłogowe, zatem systemy grzewcze i wylewki znamy od A do Z!

Ogrzewanie podłogowe frezowane wprowadziliśmy na rynek Polski w 2018 roku! Wykorzystujemy materiały tylko najwyższej jakości i nowoczesne urządzenia, pamiętając też o bardzo ważnej rzeczy jaką jest ubezpieczenie OC, które w razie w zabezpieczy też Twoją instalacje w kwocie 2 000 000 zł! Dodatkowo dla lepszego komfortu naszych klientów pracujemy ze wsparciem niemieckich i holenderskich firm, które pracują tą metodą już ponad 20 lat!

Zdajemy sobie sprawę też, że dla wielu osób prace remontowe, wykończeniowe kojarzą się z hałasem, ciągłym sprzątaniem i z długim czasem oczekiwania, ale czy zawsze tak musi być? 😏

Podczas frezowania pod ogrzewanie podłogowe, nasza ekipa montażowa specjalną frezarką wycina kanały w wylewce, którą mamy w pomieszczeniu. Nie robimy bałaganu, bo frezarka działa praktycznie bezpyłowo.

No i najważniejsze! Cały proces (od zaplanowania projektu do uruchomienia w Twoim domu lub mieszkaniu ogrzewania podłogowego frezowanego) to kilka dni😏 Uporamy się z tym remontem sprawnie i szybko, a Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się ciepłem domowego ogniska.

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe od Termolit w 5 krokach
ile trwa frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Montażem ogrzewania podłogowego w Termolit zajmujemy się kompleksowo. Praca przy małych powierzchniach do 25 m² zajmuje nam jeden dzień, w przypadku większych powierzchni 50-200 m² maksymalnie kilka dni roboczych. W ramach usługi:

 • Krok 1: Frezujemy (wycinamy) w wylewce kanały na rurę ogrzewania. Wszystko zgodnie z koncepcją ogrzewania podłogowego, którą omawiamy z Tobą wcześniej.
 • Krok 2: Układamy rury ogrzewania podłogowego w rowkach, które zrobiliśmy frezarką.
 • Krok 3: Mocujemy rurę w wyfrezowanych rowkach wysokoelastycznym klejem lub masą szpachlową, w zależności od Twojego wyboru. 

 • Krok 4: Podłączamy rury ogrzewania podłogowego do rozdzielacza.
 • Krok 5: Robimy odpowietrzenie, test szczelności i…gotowe😏

FREZOWANIE POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE CENA - KOSZTY

Oszczędności

Na początku chcemy podkreślić, że wybierając ogrzewanie podłogowe frezowane od Termolit – oszczędzasz na samym montażu (bo nie musisz robić zupełnie nowej podłogi itd.).

Ogrzewanie podłogowe metodą frezowania jest o ok. 30% tańsze od skuwania istniejącej wylewki i montażu tradycyjnego ogrzewania podłogowego od początku, podczas którego zazwyczaj uszkodzone zostają też instalacje wod-kan, styropiany, które na nowo trzeba wykonać i czekać na wyschnięcie nowej wylewki ok. miesiąca czasu, którą też nie zawsze da się zrobić np. na 4 piętrze w bloku na powierzchni 50 m²!

Kiedy zaczniesz ogrzewać dom lub mieszkanie ogrzewaniem podłogowym frezowanym, spadną również koszty ogrzewania – o jakieś 10-15% w stosunku do tego, ile zapłaciłbyś za rachunki  z tradycyjnych grzejników, ponieważ rurki są tuż pod podłogą i szybko ogrzewają całe pomieszczenie.

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe cena z materiałem

Na pewno zastanawiasz się ile wynosi cena frezowania pod ogrzewanie podłogowe za m² 😏 
Niestety, ale nie wyceniamy tej usługi za m², ponieważ na cenę wpływa kilkanaście składowych. 


Cena za każdym razem będzie się różniła w zależności od:

 • Ilości m² po podłodze
 • Ilości kondygnacji mieszkania lub domu, na których mamy frezować
 • Lokalizacji inwestycji
 • Podłączenia pod (ogrzewanie miejskie, kocioł czy pompę ciepła)

Nie możemy więc podać Ci tutaj konkretnej ceny za frezowanie pod ogrzewanie podłogowe z materiałem, ponieważ musielibyśmy wypisać tutaj z 500 ofert dlatego, że jak sam widzisz każda z wycen będzie inna 😏

Ale żeby nie było, że zostawimy Cię bez żadnej ceny, podamy Ci poniżej jak będzie wyglądała cena frezowania pod ogrzewanie podłogowe bez materiału, czyli za wykonanie SAMEGO FREZOWANIA (rowków w wylewce) w jastrychu cementowo-piaskowym w rozstawie 12-15cm z dojazdem do 50km od siedziby oddziału, BEZ KOSZTÓW materiałów i podłączeń kompletnego systemu:

 • do 30m2 - 2100zł netto*
 • 40m2 - 2300zł netto*
 • 50m2 - 2500zł netto*
 • 60m2 - 2700zł netto*
 • 70m2 - 2900zł netto*
 • 80m2 - 3100zł netto*

*do podanych cen powyżej 50km od oddziału firmy należy doliczyć dodatkowe koszty dojazdu - ustalane indywidualnie. Koszt frezowania w kompletach z materiałem jest tańszy, ze względu na kompleksowość ofert. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT. Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych cen.

Interesuje Cię DARMOWA WYCENA?

Chcesz poznać dokładną wycenę dla swojej inwestycji? Napisz lub zadzwoń do nas, a wyślemy Ci DARMOWĄ WYCENĘ e-mailem 😏

Żeby poznać dokładne koszty pracy w Twoim domu lub mieszkaniu, możesz również przesłać do nas DARMOWY formularz, w tym celu kliknij poniżej „WYPEŁNIJ FORMULARZ” lub przejdź na sam dół tej podstrony do formularza. Kiedy prześlesz do nas potrzebne informacje, w ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę – zupełnie bez opłat!

frezowanie pod ogrzewanie podłogowe cena

Zalety ogrzewania podłogowego frezowanego

ciepła podłoga

Zadbaj o zdrowie swojej całej rodziny! Są badania, które pokazują, że duża część naszego społeczeństwa lubi chodzić po domu boso, niezależnie od pory roku. Latem nie ma problemu, ale zimą, gdy wracamy zziębnięci do domu – zależy nam, żeby było w nim ciepło i komfortowo. W takiej sytuacji świetnie sprawdza się ogrzewanie podłogowe. Jakie inne zalety – poza wygodą - ma ten typ ogrzewania?

Jest bezpieczne

Nie musisz obawiać się, że dziecko czy Ty poparzysz się przy gorącym grzejniku – przy ogrzewaniu podłogowym jest on zbędny!

Jest tańsze

Oszczędzasz 10-15% kosztów ogrzewania – w stosunku do tradycyjnego rozwiązania!

Jest zdrowsze

Ogrzewanie podłogowe jest zaprojektowane tak, żeby ciepło rozchodziło się po domu optymalnie, dlatego eliminuje problemy z cyrkulacją powietrza i zapowietrzonymi kaloryferami, dzięki temu jest optymalna wilgotność powietrza i mniejsza cyrkulacja kurzu i roztoczy.

Jest wygodne

Wspominaliśmy już o tym, jak przyjemnie zimą chodzi się boso po ciepłej podłodze, ale to też bardzo wygodne rozwiązane przy dzieciach, możecie być spokojni o ich długie zabawy na podłodze i bieganie boso, bo ogrzewanie podłogowe zadba o to, aby było im ciepło i dzięki temu unikną przeziębień!

Jest Praktyczne

Masz więcej wolnej przestrzeni i możesz bez ograniczeń zaaranżować swoje mieszkanie. Żaden kaloryfer już nie stanie Ci na drodze!

Nasze realizacje

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Przejrzyj pytania naszych klientów, może znajdziesz odpowiedź na swoje. Jeśli nie – napisz do nas lub zadzwoń.

Jak wygląda podłączenie w nowym budynku (mieszkaniu) od dewelopera, w którym są grzejniki?

Wpinamy się w miejsce, w którym są doprowadzone rury grzewcze do mieszkania (zazwyczaj do istniejącej skrzynki z rozdzielaczem z rurami do grzejników), czyli nic nie wykuwamy po za mieszkaniem.

Pod jakie źródło ciepła można wykonać ogrzewanie podłogowe frezowane?

Ogrzewanie frezowane wykonujemy pod wszystkie instalacje tj. z własnymi kotłami np. gazowymi, z ogrzewaniem miejskim, pompami ciepła, generalnie wszędzie.

Jak rozwiązujecie problem wysokiej temperatury czynnika przy zmianie systemu grzejnikowego na podłogowy?

Przy standardowym systemie z grzejnikami temperatura wody grzewczej w rurach wynosi +50°C, przy ogrzewaniu podłogowym maks. 30°C poprzez zastosowanie grupy pompowo-mieszającej z termostatami.

Na jaką głębokość frezujecie?

Frezujemy na ok. 2 cm.

Pod wylewką nie ma izolacji albo jest bardzo słaba. Pod wylewką nie ma folii ekranującej (odbijającej ciepło)

Każdy system ogrzewania wymaga spełnienia danych warunków, nie zrobi się ogrzewania podłogowego bez izolacji podłogi, podobnie do tego aby ogrzewanie w budynku było ekonomiczne istotne jest posiadanie odpowiedniego ocieplenia. Jeśli nie podejdziemy do tematu całościowo, to nigdy nie uda się zgrać poszczególnych elementów.

Odpowiadając w prost - Będzie kicha, i trzeba wybrać inny system. Ale dlaczego i kto dopuścił do sytuacji gdzie mamy kiepską izolację? Przy każdej realizacji konieczny jest styropian pod wylewką i to on w zupełności odpowiada za izolacyjność od spodu, izolatorem jest również część wylewki (rury są wkładane na grubość 2 cm od góry wylewki).

Folia ekranująca nie jest potrzebna, folia to tylko i wyłącznie ułatwienie przy rozkładaniu standardowej podłogówki dla instalatora (narysowane linie), żaden producent nie podaje sprawności ogrzewania podłogowego na folii ekranującej, ponieważ nie ma tutaj mowy o odbijaniu czy promieniowaniu do góry temperatury.

Ogrzewanie podłogowe jest niezdrowe. Powoduje unoszenie się kurzu, który powoduje zapalenie oczu, katary sienne i inne dolegliwości.

Jest to bardzo duży mit powielany od lat. Jedną z zalet ogrzewania podłogowego jest to, że cechuje się ono korzystnym rozkładem temperatur.

Dzięki niemu cieplej jest przy stopach, zaś chłodniej przy głowie, co dobrze wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu.
Ciepło oddawane jest w sposób równomierny w całym pomieszczeniu i nie kumuluje się w jednym miejscu, dlatego też na systemie ogrzewania podłogowego mogą skorzystać alergicy, ponieważ mamy do czynienia z mniejszą cyrkulacją powietrza, a co za tym idzie, kurz nie krąży po całym pomieszczeniu jak w przypadku grzejników.

Jaką dajecie gwarancję, że okładzina wierzchnia (płytka/drewno itp) nie popęka przy takim ogrzewaniu?

Przed położeniem wierzchniej okładziny powinno być wykonane wygrzewanie jastrychu do wysokiej temperatury w okolicach 50°C (której później nigdy nie ustawimy bo to ogrzewanie niskotemperaturowe - woda będzie miała ok. 30°C) ale jeśli podczas wygrzewania wylewka popęka to te pęknięcia są zaszywane żywica. Aby również zapobiec dalszemu pękaniu okładzin wierzchnich należy zastosować odpowiednie siatki lub maty redukujące naprężenia.

Deweloper poprowadził wszystkie rury w podłodze, jak to odszukacie, żeby nie przewiercić rur?

Frezowanie jest na 2 cm w wylewce, która powinna mieć minimum 5 cm, a rury wod-kanu powinny być schowane w styropianie pod wylewką. W przypadku wykonania przez dewelopera inaczej spokojnie wykonamy naprawę (jesteśmy firmą instalacyjną i posadzkarską), której koszt pokryje deweloper, bo wykonał instalacje niezgodnie ze sztuką.

Jak pokryć takie ogrzewanie parkietem, panelami winylowymi lub wykładzinami PCV?

Z naszego doświadczenia wynika, że zazwyczaj zalecane jest zastosowanie dodatkowej odpowiedniej wylewki cienkowarstowej zgodnie z zaleceniami producenta materiałów oraz dobranie odpowiedniej chemii (gruntów, klejów, mas szpachlowych). Dokładną technologię wykonania na frezowanym jastrychu okładziny wierzchniej dobiera Twój wykonawca podłóg, z nim należy określić dokładne prace do wymagających okładzin, ponieważ każda z firm posiada swoje doświadczenie oraz opracowany system w zależności od rodzaju okładzin.

ogrzewanie podłogowe frezowane oddziały

DARMOWA
WYCENA

Dołącz do grona zadowolonych klientów! Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci DARMOWĄ OFERTĘ na e-mail :) Wypełnij poniższy formularz i kliknij wyślij, aby przesłać zapytanie.

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoją wiadomość i wkrótce się do Ciebie odezwiemy.
Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie.

Administratorem danych osobowych jest Termolit sp. z o.o., Plac Solny 15, 50-062 Wrocław. Dane przekazane mailowo oraz telefonicznie będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności oraz obowiązkiem informacyjnym.

Skontaktuj się z nami:

(+48) 452 240 786

Masz pytania?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie i przedstawimy Ci naszą ofertę.

Skontaktuj się z nami:

(+48) 452 240 786