Jedyne takie wylewki i posadzki anhydrytowe w Opolu

Na czym polega nasz sukces, a tym samym – Twoja korzyść?

Zaraz się tego dowiesz. Nazywamy się Termolit i dostarczymy Ci różnorodne posadzki i wylewki anhydrytowe. Opole to główne miasto funkcjonowania naszej firmy, ale spokojnie obsługujemy klientów również z innych części Opolszczyzny.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

- Wysokiej jakości wylewki anhydrytowe z Opola. Nie dość, że pracujemy w zgodzie z niemieckimi oraz polskimi normami DIN czy PN, to gwarantujemy Ci jeszcze czołowych producentów w branży: CEMEX, GYVLON oraz KNAUF.

- Jesteśmy wielofunkcyjni. Pomożemy wybrać, wykonamy, jak również zamontujemy posadzki czy wylewki w Twoim domu. Po co masz marnować czas na szukanie innych specjalistów?

- Duża rozpiętość oferty. Posadzki i wylewki nie są Ci potrzebne? W takim razie proponujemy Ci ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła, kotły gazowe czy posadzki żywiczne. Mamy tego sporo!

- Komfort, który nic nie kosztuje. Jesteśmy ekspertami w swoim fachu, dlatego też z chęcią dobierzemy dla Ciebie odpowiedni produkt. Co więcej – dokonamy pomiaru i wykonamy wstępny projekt. Wszystko kompletnie za darmo!

- Nie tylko my jesteśmy wielofunkcyjni – nasze produkty także. Dostępne u nas posadzki anhydrytowe z Opola świetnie sprawdzą się w domach prywatnych, jak i w budowlach przemysłowych. Możesz pod nie wykorzystać praktycznie każdy typ okładziny - panele, płytki gresowe, a nawet podłogi z drewna.

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie również wstępną wycenę. Zadzwoń na 513 148 985 lub napisz do nas na biuro@termolit.pl, a udzielimy Ci więcej informacji na temat naszych produktów i usług!Działamy w okolicach następujących miast: Działamy w okolicach następujących miast: Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice