REKUPERACJA WROCŁAW

Wyobraź sobie, że energia słoneczna zmagazynowana w powietrzu czy w gruncie może zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 75% przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego komfortu. Staje się to możliwe dzięki wysokiej jakości pompom ciepła, które dostarczają energooszczędne rozwiązania w dziedzinie systemów grzewczych.

jak to działa? na czym polega rekuperacja?

Dlaczego warto zdecydować się na rekuperację w swoim domu? Dlaczego wybraliśmy dla naszych klientów urządzenia do rekuperacji marki Spiroflex?

Dowiedz się więcej

Przeczytasz w mniej niż 5 minut

JAK TO DZIAŁA – NA CZYM POLEGA REKUPERACJA?

Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, a następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej. Ogrzewa się w jego kanalikach, od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a potem nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Identyczna ilość ciepłego, wilgotnego zużytego powietrza usuwana jest z łazienek i kuchni. Powietrze zużyte, przechodząc przez wymiennik, oddaje swoje ciepło do świeżego powietrza wchodzącego z zewnątrz, nie mieszając się z nim. Cały proces przebiega praktycznie bezgłośnie i z minimalnym zużyciem energii.

działanie rekuperatora wrocław

Skuteczna wentylacja mechaniczna zapewnia ciągłą obecność świeżego powietrza w domu bez konieczności aktywnego przewietrzania. Przebywając w domu, ten komfort rzeczywiście da się odczuć - odczuje go również Twoja kieszeń. Nasza rekuperacja we Wrocławiu to nie tylko świeże powietrze, ale również znaczna redukcja kosztów ogrzewania.

DLACZEGO REKUPERATOR

Obecnie najlepszym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego jest zastosowanie systemu wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Takie rozwiązanie nazywane jest rekuperacją.

System wentylacyjny odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka.

Rekuperacja zapewnia:

  • Duże oszczędności na ogrzewaniu
  • Wysoki komfort klimatyczny: idealną, jednakową w każdym pomieszczeniu temperaturę
  • Szybkie usunięcie nadmiaru wilgoci i dwutlenku węgla oraz nieprzyjemnych zapachów
  • Zabezpieczenie ścian przed zagrzybieniem
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ URZĄDZENIA MARKI SPIROFLEX

Spiroflex - polski producent nowoczesnych central wentylacyjnych. Odzyskują ciepło, gwarantują obniżenie strat ciepła wentylacyjnego nawet o 95%, a co za tym idzie - znaczne obniżenie kosztów ogrzewania budynku (nawet do 40%)!

Te urządzenia świetnie sprawdzają się w naszym klimacie. Wybierz rekuperator Spiroflex, a otrzymasz:

  • Doskonałą sprawność - odzysk energii
  • Płynną regulację intensywności wentylacji - dokładność i oszczędności
  • Automatyczny by-pass - automatyczny i programowalny by-pass
  • Sterowanie - pełna automatyka i funkcjonalność
  • Manipulator z ekranem dotykowym - pełna kontrola, intuicyjna obsługa
rekuperacja wrocław
więcej szczegółów

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ci dokładniej naszą ofertę. Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami:

(+48) 789 395 671

Masz pytania?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie i przedstawimy Ci naszą ofertę.

Skontaktuj się z nami:

(+48) 789 395 671