TERMOLIT - POSADZKI, WYLEWKI ANHYDRYTOWE

TERMOLIT - Wykonawca wylewek anhydrytowych WOLPLAN w całej Polsce!Jastrychy anhydrytowe WOLPLAN to nowoczesne i uniwersalne podkłady podłogowe, w powszechnej nomenklaturze zwane posadzką, czy wylewką.

Posadzki anhydrytowe oferowane przez naszą firmę są bardzo uniwersalnym podkładem podłogowym i idealnie nadają się do każdego domu i mieszkania.

Wylewki anhydrytowe wykorzystywane przez nas używane są przede wszystkim w domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej, ze względu na to, że nadają się pod KAŻDY RODZAJ OKŁADZINY począwszy od paneli podłogowych, przez płytki gresowe, czy kamiennie w tym również wielkoformatowe, jak również winylowe wykładziny cieńkowarstwowe, az po wymagające okładziny jakimi są podłogi drewniane czy posadzki żywiczne.

Uniwersalną zaletą jastrychów WOLPLAN jest to, że mogą one być zarówno jako wylewki na ogrzewanie podłogowe jak i bez ogrzewania.

Z przeprowadzonych badań wśród klientów, ich opinie są jednoznaczne - materiał budowlany ma być bezproblemowy zarówno w etapie budowlanym, ale przede wszystkim ma maksymalnie skracać czas powstawania obiektu, a następnie ma być trwały i bezproblemowy w użytkowaniu - taki jest właśnie oferowany przez nas jastrych anhydrytowy o nazwie WOLPLAN GENEO.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU, KTÓRY STWORZYLIŚMY WRAZ Z NASZYMI PARTNERAMI: ROTH, DANFOSS ORAZ WOLPLAN, KTÓRY POŚWIADCZA O NASZYM PROFESJONALIŹMIE I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONYWANYCH USŁUG.Posiadamy w swojej ofercie każdy materiał producenta jastrychu anhydrytowego WOLPLAN tj.:
- Materiały wymagające szlifowania (zdarcie mleczka anhydrytowego): WOLPLAN CA-C25-F5, WOLPLAN CA-C30-F6 oraz WOLPLAN CA-C35-F7

- Materiały, które NIE WYMAGAJĄ SZLIFOWANIA: WOLPLAN GENEO CA-C25-F5, WOLPLAN GENEO CA-C30-F6, WOLPLAN GENEO CA-C35-F7

WYLEWKI ANHYDRYTOWE WOLPLAN:


Posadzki anhydrytowe WOLPLAN posiadają ważną cechę, docenianą szczególnie przez architektów wnętrz, ponieważ można ich nie dylatować podziałowo do 200m2 w przypadku podłóg grzewczych (ogrzewanie podłogowe), natomiast bez ogrzewania podłogowego nawet do 900m2, stanowi to ogromną zaletę posadzek anhydrytowych WOLPLAN zwłaszcza wówczas, gdy ma być wykonana podłoga jednorodna np. zalana żywicą czy wykonana z płytek wielkoformatowych, których wówczas nie trzeba kroić.

Przy wykorzystaniu wylewek anhydrytowych WOLPLAN można skrócić czas realizacji całej inwestycji, w zależności od projektu osiągamy wydajność ponad 2000 m2 dziennie, a wykonanie wylewki anhydrytowej w domku jednorodzinnym o powierzchni ok. 120m2-200m2 zajmuje 1,5 – 2 godzin od chwili przyjazdu. Już po 48 godzinach zależnie od warunków klimatycznych, swoją pracę mogą kontynuować elektrycy, instalatorzy, tapeciarze, czy malarze.

Szczególnie polecana przez nas jest wylewka anhydrytowa WOLPLAN GENEO CA-C25-F5, ponieważ to wyjątkowy materiał nie wymagający szlifowania, który jako materiał najnowszej generacji jest odpowiedzią na współczesne oczekiwanie klienta, jest materiałem na te czasy, w których to nie mamy czasu, by czekać, bo czas to pieniądz.

WOLPLAN GENEO jest gotowym podkładem do okładzinowania, a jego kolejną zaletą jest fakt, że po około 8 godzinach osiąga twardość powierzchniową tzn. można już po nim chodzić i w kolejnych dniach można prowadzić dalsze prace budowlane.

Wbrew opinią panującym w Internecie wylewki anhydrytowe można stosować w łazienkach oraz garażach (tzw. pomieszczeniach mokrych) natomiast należy te powierzchnie starannie zabezpieczyć np. folią w płynie!

Wylewka anhydrytowa WOLPLAN GENEO powstaje z najwyższej jakości komponentów, które są dozowane elektronicznie za pomocą sterowania komputerowego, dzięki temu został wyeliminowany błąd ludzki przy wykonywaniu posadzek anhydrytowych, związany z jakością materiału, a wylewka anhydrytowa na każdej budowie i za każdym razem zachowuje parametry zgodne z normą DIN-EN 13813, DIN 18560.

Wylewka anhydrytowa WOLPLAN na budowę przyjeżdża w silosie jezdnym, jako gotowa mieszanka, następnie jako materiał ciekły lity (nie zawiera w sobie pustek powietrznych, których jest mnóstwo w materiałach półsuchych - jastrych piaskowo cementowy) sukcesywnie podawany jest za pomocą pompy podającej na miejsce wylania. Dzięki płynnej konsystencji materiał idealnie dolega do każdego elementu grzewczego.
W obiekcie następuje tepowanie, czyli rozkładanie i odpowietrzanie masy jastrychowej, a proces wykonawczy kończy się po zalaniu całej powierzchni do naznaczonej reperami wysokości.

Wylewki WOLPLAN mają właściwości samopoziomujące, a to pozwala na uzyskanie idealnej, równej i gładkiej powierzchni.

O doborze właściwej klasy wylewki anhydrytowej WOLPLAN decyduje:
- rodzaj planowanej okładziny podłogowej
- planowana obciążalność wynikająca z rodzaju inwestycji

Ze względu na obciążalność, pomieszczenia mieszkalne nie będą wymagały zastosowania posadzki anhydrytowej o bardzo wysokiej klasie wytrzymałości. Natomiast w obiektach użyteczności publicznej takich jak: galerie, hale sportowe, kościoły, sale koncertowe, oraz magazyny przeznaczone do składowania na regałach o podwyższonym obciążeniu, wymaga się zastosowania wylewki anhydrytowej o wyższej klasie wytrzymałości. Dobór klasy wytrzymałości jastrychu anhydrytowego do standardowego obciążenia powierzchni wynikającej z przeznaczenia jest przewidziany i określony normami DIN.

Wg normy DIN 18560 wylewki anhydrytowe możemy zastosować jako:
-Jastrych pływający; grubość > 35mm
-Jastrych grzewczy; grubość > 30 mm ponad el.grzewczym
-Jastrych na warstwie oddzielającej; grubość > 30 mm
-Jastrych zespolony; grubość > 20 mm

posadzki anhydrytowe


Zalety
- Ciekła konsystencja ułatwiająca łatwe rozlanie się i wypoziomowanie posadzki anhydrytowej
- Wysoka wydajność ekip wykonawczych - ponad 2000m2 dziennie
- Posadzki anhydrytowe nie wymagają zbrojenia.
- Istnieje możliwość chodzenia po nowej posadzce anhydrytowej po ok. 8 godzinach
- Kontynuacja dalszych prac budowlanych i wykończeniowych po 48 godzinach od momentu wykonania posadzki anhydrytowej WOLPLAN GENEO
- Po 4 dniach można włączyć ogrzewanie podłogowe na wylewce anhydrytowej
- Wysoki stopień płynności zapewnia bardzo gładką powierzchnię tych posadzek

wylewki anhydrytowe


W porównaniu do jastrychów cementowych znacznie wyższy stosunek wytrzymałości na zginanie do wytrzymałości na ściskanie sprawia, że wylewka anhydrytowa WOLPLAN GENEO nie wymaga zbrojenia.
Niska porowatość pozwalająca na szybkie oddawanie ciepła pomieszczeniu. Anhydryt jest szczególnie zalecany w konstrukcjach z ogrzewaniem podłogowym.
Po stwardnieniu anhydryt stanowi niepalny gips dwuwodny o szczególnych właściwościach ognioochronnych.POPRAWNE PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA POD JASTRYCH WOLPLAN GENEO:Prosimy o włączenie napisów w filmie.
TERMOLIT - Wykonanie jastrychu anhydrytowego:Na filmie poniżej możecie Państwo zobaczyć jak pracujemy na budowie oraz jak wygląda wylewanie jastrychu anhydrytowego

WYLEWKI ANHYDRYTOWE WOLPLAN WYKONUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU! ZAPYTAJ O OFERTĘ JUŻ TERAZ! TEL. 513 148 985 LUB BIURO@TERMOLIT.PL