Wylewki z Łodzi dosłownie dla każdego

Nasze produkty pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej.

Termolit zapamiętaj tę nazwę. Jesteśmy dostawcą wylewek i posadzek anhydrytowych. Łódź, jak i całe województwo łódzkie to kolejne obszary naszej działalności.

Co jesteśmy w stanie Ci zawsze zaoferować?

- Nieporównywalnie dobre wylewki anhydrytowe z Łodzi. Wiemy, czego dokładnie potrzebujesz. Aby Ci to dostarczyć, korzystamy z materiałów najlepszych dostawców: CEMEX, GYVLON oraz KNAUF. Aby zagwarantować Ci tę jakość jeszcze mocniej, produkty wykonujemy w oparciu o polskie i niemieckie normy PN oraz DIN.

- Pełen tryb współpracy z nami. Najpierw dobierzemy odpowiednie posadzki. Następnie dostarczymy Ci je w mgnieniu oka. Ostatecznie szybko je jeszcze zamontujemy – full service!

- Asortyment, który docenisz od razu. Specjalizujemy się w posadzkach i wylewkach anhydrytowych. Jednak w naszej ofercie znajdziesz też np. posadzki żywiczne, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła i wiele, wiele innych. Zobacz na naszej stronie, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

- Zachwycającą wielofunkcyjność. Nasze posadzki anhydrytowe z Łodzi sprawdzą się jako uniwersalny podkład podłogowy. Z racji tego pasują do mieszkań o podłogach wykonanych z różnorodnych materiałów, np. z paneli czy parkietu.

- Bonusy, które polubi Twój portfel. Wiesz już, że pomożemy Ci dobrać najlepszą dla Ciebie posadzkę lub wylewkę. Chcesz więcej? Weźmiemy jeszcze wymiary i pomyślimy nad wstępnym projektem. Spokojnie – nie zapłacisz za to ani złotówki! Jak widać, istnieją rzeczy, które są zupełnie za darmo.

Jeśli chcesz (a na pewno chcesz) otrzymać wstępną, darmową i do niczego Cię niezobowiązującą wycenę, prosimy o zebranie poniższych danych:

- Liczba m2 do wykonania,
- Rodzaj usługi,
- Planowany termin inwestycji,
- Lokalizacja budowy (z kodem pocztowym),
- Telefon kontaktowy do Ciebie.


A następnie zadzwoń: tel. 513 148 985 lub napisz do nas (biuro@termolit.pl)!Działamy w okolicach następujących miast: Działamy w okolicach następujących miast: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Błaszki, Brzeziny, Drzewica, Działoszyn, Głowno, Kamieńsk, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Warta, Wieluń, Wieruszów, Wolbórz, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin.