POSADZKI DEKORACYJNE BETONOWE, MIKROCEMENT - WROCŁAWSLID ART to cienkowarstwowa, mineralna, kolorowa posadzka dekoracyjna o wyglądzie posadzki betonowej.
Posadzka dostępna jest w 14 kolorach, których intensywność jest indywidualnie dobierana bezpośrednio na miejscu wbudowania.Cienkowarstwowa posadzka dekoracyjna SLID ART przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, kinach itp. obiektach użyteczności publicznej.

Posadzkę można układać na jastrychach cementowych i anhydrytowych, również z ogrzewaniem podłogowym.
Materiał, ze względu na swoje właściwości, może być także stosowany na powierzchniach pionowych np. ścianach czy schodach. Całkowita grubość posadzki wynosi 2-4 mm.Posadzka SLID ART daje możliwość różnego sposobu wykonania i wykończenia, może być jednolita lub z wyraźnymi śladami obróbki powierzchni, matowa lub błyszcząca.
W szybki i prosty sposób można też zmienić kolor posadzki, nakładając nową cienką warstwę.

SLID ART pozwala na tworzenie posadzek bezspoinowych, bardzo łatwych do pielęgnacji. W pełni nienasiąkliwa powierzchnia doskonale chroni podłogę, zapobiegając zabrudzeniom i zaplamieniom gwarantując wyjątkową czystość i absolutnie całkowitą hipoalergiczność.

Zapytaj nas o cenę - kontakt

mikrocement

mikrocement2